Ponuka screenových roliet

Vyberte si štýl

Ochráňte svoj domov pred slnkom a teplom.

Screenové rolety Vám umožnia ochrániť svoj domov nie len pred slnkom a teplom, ale rovnako pred vetrom či nepríjemným hmyzom. Sú veľmi elegantným a funkčným prvkom exteriérového tienenia, ktoré sa v dnešnej dobe stáva štandardom každej modernej domácnosti. Počas horúcich dní Vám Screenové rolety umožnia dosiahnuť komfortnú teplotu Vášho bytu, domu či kancelárie a môžu znížiť náklady na klimatizáciu až o 30%. Veľkou výhodou Screenových roliet je široká škála farieb látok a ako aj konštrukcií. Sú taktiež skvelým doplnkom k PERGOLÁM.

Screenová roleta SCREEN ZIP

Screenová roleta ZIP SCREEN je unikátnym screenovým systémom. Svojím prepracovaným technickým prevedením dotvára nadčasový dizajn administratívnych budov aj rodinných domov. Vďaka špeciálnemu vedeniu látky v bočných lištách SCREEN ZIP je podstatne odolnejší voči vetru, v uzavretej polohe čiastočne nahrádza sieťku proti hmyzu a použitím látky blackout zaistí veľmi účinné zatemnenie. Voľbou technickej tkaniny Satiné (sklenné vlákno potiahnuté PVC) alebo Soltis (polyesterové vlákno potiahnuté PVC) dokáže zabezpečiť maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu a prienikom tepla a pri tom optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéry. Zabudovaný motorický pohon podčiarkuje moderné prevedenie systému a jeho celkový komfort.

Tieto užitočné vlastnosti robia zo systému SCREEN ZIP technologickú špičku medzi screenovými roletami, ktorá účinne dopĺňa technologický koncept pasívnych budov v oblasti exteriérového tienenia.

Spôsob ovládania

  • motoricky – na diaľkové ovládanie alebo vypínač

Minimálna šírka – 800 mm
Maximána šírka – 4500 mm
Minimálna výška – 500 mm
Maximálna výška – 3000 mm

Screenová roleta Screen Zip Economy

SCREEN ZIP ECONOMY naväzuje na systém SCREEN ZIP. Predstavuje modernú a cenovo priaznivú verziu, ako dokonalým spôsobom zatieniť okná na všetkých typoch budov, zvýšiť tak komfort bývania a zároveň dosiahnuť úsporu energií. Tak isto sa už nemusíte obávať náhlych zmien počasia. Uzavretý screen systém chráni dom pred vetrom, dažďom ale aj pred inými nepriaznivými vplyvmi počasia. V uzavretej polohe čiastočne nahrádza sieťku proti hmyzu a použitím látky blackout zaistí veľmi účinné zatemnenie.

Voľbou technickej tkaniny Satiné (sklenné vlákno potiahnuté PVC) alebo Soltis (polyesterové vlákno potiahnuté PVC) dokáže zabezpečiť maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu a prienikom tepla a pri tom optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéry. Zabudovaný motorický pohon podčiarkuje moderné prevedenie systému a jeho celkový komfort.

Spôsob ovládania

  • motoricky – na diaľkové ovládanie alebo vypínač

Minimálna šírka – 800 mm
Maximána šírka – 4000 mm
Minimálna výška – 500 mm
Maximálna výška – 3000 mm

Expert na tieniacu techniku

Cenová kalkulácia

Referencie

“ Kvalitná Technika & Vynikajúca práca!”